Light + building | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Light + building


Tarptautinė apšvietimo, elektrotechnikos ir pastatų automatizavimo paroda light + building 


Paroda vyks 2014 m. kovo 30 - balandžio 4 d. Frankfurte prie Maino, Vokietijoje

Light + building – tarptautinė apšvietimo, elektrotechnikos, oro temperatūros reguliavimo technikos bei pastatų automatizavimo paroda, vykstanti kas dvejus metus nuo 2000 m. Pagrindinė šios parodos idėja – sistemų integracija. Paroda skirta investitoriams, architektams, planuotojams, vykdytojams, savininkams.
2012 m. parodos duomenys: 2 300 dalyviai; plotas – 247 100 kv.m; 196 000 lankytojai.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

Apšvietimas
Techniniai šviestuvai ir patalpų apšvietimas: išoriniai šviestuvai; techniniai vidaus šviestuvai pramonei ir verslui; techniniai vidaus šviestuvai biurams ir administraciniams pastatams; spec.panaudojimo techniniai šviestuvai. Gyvenamųjų patalpų bei reprezentaciniai šviestuvai: gyvenamųjų patalpų šviestuvai specialioms lempų rūšims; spec.paskirties šviestuvai; lauko šviestuvai namui ir sodui. Elektross lempos: elektros lemputės; išsikraunančios lempos; LED technika. Reikmenys ir priedai apšvietimo technikai: valdymo prietaisai; elektrinių lempučių formos.

Elektrotechnika
Kabeliai: išvedžiojimas; laidai; tiesimo sistemos; tiesimo ir sujungimo medžiagos; kabelių perdirbimas. Elektros instaliavimo prietaisai ir sistemos: instaliacinės ir jungiamosios medžiagos; instaliaciniai kanalai ir sistemos; laidai ir kabeliai; paskirstymo sistemos; elektros grandinės blokavimo įtaisai; apsaugos; instaliaciniai jungikliai ir kištukai; namų komunikacijos; įžeminimas, potencialų sulyginimas, apsauga nuo žaibo, apsauga nuo perkrovos; elektrinis šildymas; vandens šildymas; atskirų patalpų šilumos reguliavimas. Elektros prietaisai pastoviam vartojimui: elektrinis šildymas, grindų šildymas, lubų šildymas, vandens šldytuvai, boileriai. Žemos įtampos jungimo prietaisai, įrengimai: kirtikliai; vykdymo jungikliai; perjungikliai; valdymo jungikliai; programuotas valdymas; energijos paskirstymas ir kt. Priėmimo antenos ir tolimųjų bangų technika: antenos; paskirstymo sistemos ir kt. Tinklo instaliavimo technika ir aktyvūs tinklo komponentai. Informacinės ir komunikacijos sistemos ir prietaisai. Matavimo ir testavimo prietaisai. Informacinių technologijų sistemos: skaičiavimo programos; brėžinių programos (CAD, CAE); techninė, organizacijų ir pramonės šakų programinė įranga. Eksploatavimo, saugojimo ir montavimo įranga: įrankiai; darbo rūbai / apsaugos įranga; konstruktyvi ir organicacinė aprangos įranga; sandeliavimo ir transporto sistemos. Energijos paskirstymas: žemos įtampos įranga ir komponentai; vidutinės įtampos įranga. Pramoninis valdymas: valdymo jungiklis / variklio apsaugos jungiklis; valdymo apsauga; monitoringas; valdymas su programavimu į atmintį; sensoriai; vykdymo ir valdymo jungikliai. Kiti elektrotechnikos prietaisai ir komponentai: elektronika; elektriniai ir elektroniniai komponentai ir detalės. Saugumo sistemos / prietaisai: įspėjimo ir aliarmo sistemos; videosistemos; priėjimo kontrolė / biometrija; asmens iškvietimo sistemos; elektro-akustiniai įrenginiai; dūmų ir karščio šalinimo sistemos.

Namų ir pastatų automatizavimas
Spec.paskirties namų automatizacinė įranga: namo vidiniai ir išoriniai aptarnavimo ir stebėjimo įrengimai; šildymo technika; butų vėdinimas, kondicionavimas; santechnika ir vandentiekis; saugumo technika; apšvietimas / užtemdymas; išoriniai įrengimai (pvz.: garažo vartai, vandens purkštuvai); namų komunikacijos ir telekomunikacijos; TV, HI-FI, video. Spec.paskirties pastatų automatizacinė įranga: centralizuotos / decentralizuotos menedžmento sistemos; duomenų sistematizavimas; namų technika; vėdinimas, kondicionavimas; santechnika, vandentiekis; priešgaisrinė technika; saugumo technika; apšvietimas; elektros paskirstymas; užtemdymas; liftai; išoriniai įrengimai; energijos skaitikliai ir atsiskaitymas.

Statybų pramonės programinė įranga
Programinė įranga. CAD. Sutarčių sudarymas. Projektų vadyba. Planavimo, valdymo programinė įranga specialistams. Dizainas. Speciali literatūra. Paslaugos. IT konsultacijos ir mokymai. Statybų portalai / interneto paslaugos.

Bilietų kainos: vienai dienai – 15 € (internetu), 17 € (kasoje); daugkartinis bilietas - 32 € (internetu), 37 € (kasoje). Parodos bilietas suteikia teisę nemokamai naudotis viešuoju transportu.

KELIONĖ AUTOBUSU
2014 03 28 - 04 02

03 28    6.00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo viešbučio „Panorama“  (Sodų g. 14, prie stoties), 7.30 val. iš Kauno nuo „Statoil“ degalinės (Savanorių pr. gale arčiau autostrados). Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
03 29    Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Dieną sustojimas viename viduramžių miestelių Vokietijoje pietums. Atvykimas į viešbutį. Apsigyvenimas ir nakvynė viešbutyje.
03 30    Pusryčiai. Vykimas autobusu į parodą "light + building" Frankfurte. Vakare pažintis su Frankfurtu. Nakvynė viešbutyje.
03 31    Pusryčiai. Darbas parodoje "light + building". Nakvynė viešbutyje.
04 01    Pusryčiai. Darbas parodoje "light + building". Vakare išvykimas į namus. Nakvynė viešbutyje pakeliui Vokietijoje.
04 02    Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį iš 2 d. į 3 d. grįžimas į namus.

Kelionės autobusu kaina nuo 1290 Lt (esant grupėje ne mažiau 30 asm.) Kelionė organizuojama grupėms.

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su visais patogumais, pervežimai autobusu viešbutis-paroda-viešbutis, kelionės dokumentų sutvarkymas, sveikatos draudimas kelionės laikotarpiui, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo-vertėjo paslaugos.

KELIONĖ LĖKTUVU

Aviabilieto kaina nuo 300 Lt/asm.

Viešbutis: dvivietis kambarys kainuoja nuo 70 Eur, vienvietis kamabarys - nuo 45 Eur (kainos 1 nakčiai 3 žv. viešbutyje su pusryčiais).

Papildomai galime apdrausti, užsakyti ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.

Taip pat, galimi ir kiti variantai.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000
el.p.: neiminta@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Frankfurtas
Sritis: apšvietimas, elektrotechnika, pastatų automatizavimas
Parodos pradžia: 2014-03-30
Parodos pabaiga: 2014-04-04
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


UŽSISAKYTI NAUJIENAS