IPM ESSEN | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

IPM ESSEN


Tarptautinė floristikos, augalų ir techninės įrangos paroda

Paroda vyks 2017 m. sausio mėn. 24 - 27 d. Esene, Vokietijoje

Tai tarptautinė augalų, techninės įrangos, floristikos ir pardavimų paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1983 m.  2016 metais parodoje savo produkciją bei paslaugas pristatė daugiau nei 1588 eksponentai iš 49 šalių, parodoje apsilankė 57 200 lankytojų.
2017 m. IPM garbės svečias - Nyderlandų Karalystė.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

  • Augalai: bonsai, žydintys augalai, žalieji ir jauni augalai, vandens kultūros ir daržovės, krūminiai augalai, skintos gėlės, bonsai, augalų žemė ir substratai, durpės, augalų sėklos ir svogūnėliai.
  • Technologijos: šiltnamiai, laistymo įranga, šildymo įranga, mašinos ir prietaisai, augalų apsauga, vazonai, šaldymo įranga, transportavimo ir kėlimo technika, vaisių ir daržovių sodinimas, daržų ir kraštovaizdžio kūrimas.
  • Floristika: floristikos prekės, rankų darbo gaminiai, amatai, dekoracijos, sveikinimo atvirukai, žvakės, sausos ir medžiaginės gėlės, pintinėlės, vazonai iš stiklo, keramika, porcelianas, kapų puošimas.
  • Pardavimų skatinimas: sodo įranga ir reikmenys, sodo dekoracijos, gėlių vazonai, lauko vazonai, parduotuvių įrengimas ir paslaugos, programinė įranga ir IT konsultacijos.

Bilieto į parodą kaina:

  • 1 dienai - 23 Eur; kartu su VRR miesto transporto bilietu (2 klase) – 28,50 Eur; 2 dienoms  - 34 Eur; visoms dienoms  - 59 Eur; katalogas - 16 Eur.

KELIONĖ AUTOBUSU

Kelionės kaina 285 EUR (grupėje esant ne mažiau nei 30 asmenų)

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su visais patogumais ir pusryčiais pagal programą, kelių ir ekologijos mokesčiai, medicininių išlaidų draudimas.

Už įėjimus į parodas ir kitus mokamus objektus mokama papildomai. Pageidaujant įtraukiame į sąskaitą.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 370 EUR. Įskaičiuotas tiesioginis skrydis į Dortmundą, oro uosto mokesčiai ir 4 nakvynės su pusryčiais Dortmunde, 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje. Dortmundas-Esenas 35 km, patogus susisiekimas traukiniu.
Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 390 EUR. Įskaičiuotas netiesioginis skrydis į Duseldorfą, oro uosto mokesčiai ir 3 nakvynės su pusryčiais Duseldorfe, 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje. Duseldorfas-Esenas 42 km, patogus susisiekimas traukiniu.
Kelionės lėktuvu paketo kaina nuo 565 EUR. Įskaičiuotas tiesioginis skrydis į Dortmundą, oro uosto mokesčiai ir 4 nakvynės su pusryčiais Esene, 3* viešbutyje 1 asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
Jums pageidaujant galime užsakyti pervežimą oro uostas-viešbutis-oro uostas, medicininių išlaidų draudimą, bilietus į parodą.
Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Esenas
Sritis: floristika
Parodos pradžia: 2017-01-24
Parodos pabaiga: 2017-01-27
Kaina nuo: 285 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


UŽSISAKYTI NAUJIENAS