CIEF 2016 ruduo - Kantono paroda | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

CIEF 2016 ruduo - Kantono paroda


Kviečiame į 120-ąją Kinijos eksporto ir importo prekių parodą

CIEF 2016

I etapas vyksta 2016 m. spalio 15 - 19 dienomis

II etapas vyksta 2016 m. spalio 23 - 27 dienomis

III etapas vyks 2016 m. spalio 31 – lapkričio 4 dienomis

Kinijos eksporto importo prekių paroda, kitaip vadinama Kantono paroda, vykstanti nuo 1957 m. Kiekvieną pavasarį ir rudenį ją organizuoja Kinijos užsienio prekybos centras Guandžou mieste. Šį rudenį paroda Guangdžou tarptautinių parodų centre įvyks 118-ąjį kartą. Tai aukščiausio lygio ir pati didžiausia Kinijos prekybinė paroda, sulaukianti didžiulio skaičiaus lankytojų iš viso pasaulio. CIEF importo eksporto paroda suteikia galimybę pristatyti savo produkciją ir technines naujoves bei užmegzti naudingus verslo ryšius. Praėjusios parodos metu verslo sandorių apyvarta siekė daugiau nei 35 000 milijonus dolerių. 87% eksponentų parodos metu sudarė verslo sandorius. Parodoje kasmet lankosi didžiausi Lietuvos mažmeninės prekybos atstovai.

2015 m. pavasario mugės duomenys: apsilankė daugiau nei 200 000 lankytojų iš įvairių šalių, dalyvavo 24 581 eksponentas. Parodos plotas siekė 1 170 000 kv.m, buvo įrengti 59 708 stendai.

1-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA:

Pazhou paviljonas - pramoninės prekės:

Mašinos ir įranga: aparatai, fotoprietaisai, spausdinimo įranga, universalios mašinos; siuvimo mašinos, audimo staklės, jų atsarginės dalys, tekstilės įranga, detalės ir kt.;

Transporto priemonės ir atsarginės dalys: Dviračiai, motociklai, automobiliai, atsarginės dalys.

Namų elektros prekės: virtuvės elektros prietaisai, šaldytuvai bei šaldymo prietaisai, indaplovės, vandens šildytuvai, oro kondicionieriai ir ventiliatoriai, skalbimo mašinos, džiovintuvai ir kt.;

Elektronika, IT produktai ir elektroniai namų apyvokos prietaisai: audio-video prekės, kompiuteriai bei jų įranga, komunikacinė įranga, verslo automatizavimo įranga, elektroninės saugos sistemos, elektros ir elektronikos prekės, programinė įranga ir kt.; šviestuvai, lempos ir jų komplektų dalys;

Metalo gaminiai ir įrankiai: statybinė technika, durų ir langų įranga, furnitūra, dekoratyvinė įranga; spynos ir priedai, šilkografija; suvirinimo reikmenys, žemo spaudimo vožtuvai/sklendės, vandens šildymo įranga, sklendės, išlieti ir iškalti gaminiai, kiti metalo gaminiai; matavimo prietaisai, tekinimo įranga, peiliukai, rankiniai instrumentai, elektriniai, pneumatiniai, mechaniniai ir hidrauliniai įrankiai, suvirinimo prietaisai, pjovimo įrankiai, žemės ūkio prietaisai ir kt.;

Statybinės medžiagos, virtuvės įranga ir santechnika: statybinės medžiagos, cheminės statybinės medžiagos, stiklas, cemento produktai, statybinė keramika, grindų dangos, akmuo, plytos ir čerpės, sienos, durys ir langai, lubos, pertvaros, dekoratyvinės medžiagos, santechnika ir vonios įranga, kitos statybinės medžiagos;

Cheminės medžiagos ir mineralinės medžiagos: organinės ir neorganinės cheminės medžiagos, mineralinės medžiagos, ne juodieji metalai, plienas, pjautinė mediena, tekstilės žaliavos, kitos žaliavos;

Komercinės transporto priemonės ir įranga: statybų transporto priemonės, civlinės statybos inžinerijos technika, žemės ūkio ir miško pramonės technika, pakavimo, spausdinimo, gumos gamybos, plastiko gamybos, maisto pramonės įranga ir kt.

2-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA:Pazhou paviljonas - kasdieninio vartojimo prekės:

Kasdienio vartojimo prekės: namų apyvokos reikmenys, virtuvės reikmenys, stalo aksesuarai, keramika; valymas ir priežiūra, vonios kambario aksesuarai, namų priežiūros reikmenys ir kt; asmens higienos reikmenys ir tualetiniai reikmenys.

Dovanos, žaislai ir šventinės dekoracijos: laikrodžiai ir optiniai instrumentai (rankiniai laikrodžiai, laikrodžiai, laikrodžių dalys, akiniai, akinių stiklai, aksesuarai ir kt.); žaislai (kūdikių žaislai, elektriniai žaislai, nuotolinio valdymo ir su laikrodiniu mechanizmu žaislai, veiksmo žaidimai, lavinamieji žaidimai ir žaislai, pliušiniai ir skuduriniai žaislai, lėlės, muzikiniai žaislai, pripučiami žaislai, kiti žaislai ir žaislų priedai); vakarėlių ir švenčių reikmenys ir dekoracijos.

Namų dekoracijos ir baldai: reklaminės dovanos, popieriaus produkcija, pakavimo produkcija, tradiciniai amatai, namų dekoravimas, keramika, stiklas, pynti daiktai, stalo dekoracijos, dirbtinės gėlės ir ikebanos, paveikslai ir rėmeliai, langų ir durų dekoracijos, juvelyriniai dirbiniai, kaulo ir nefrito raižiniai, sodo baldai ir reikmenys, akmens ir geležies lauko dekoracijos;  baldai (namų, viešbučių bei restoranų, biuro, medicinos įstaigų, lauko baldai, viešų bei komerciniai baldai, baldų aksesuarai);

3-IOJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA:

Pazhou paviljonas - tekstilė ir drabužiai:

Tekstilė ir audiniai: drabužiai vyrams, moterims, vaikams, kasdieniniai, proginiai, aukštoji mada, sporto apranga, apatinis trikotažas, aksesuarai, priedai, speciali apranga, audiniai ir kt.

Dirbiniai iš kailio, odos, kašmyro, plunksnų ir pūkų;

Arteksas: siuvinėti gaminiai, kaspinai, juostos ir kt;

Namų tekstilė: antklodės, staltiesės, dekoratyvinė tekstilė, rankšluosčiai, užuolaidos; kilimai, gobelenai;

Tekstilės žaliavos: siūlai, verpalai, audiniai ir kt.;

Avalynė;

Biuro reikmenys: rašymo priemonės, duomenų saugojimas, popieriaus produkcija, stalo dekoracijos, etiketės;

Lagaminai ir rankinės: lagaminai, portfeliai, rankinės, aksesuarai ir kt.

Sporto ir laisvalaikio prekės: stalo žaidimai, sporto suvenyrai, iškylų reikmenys ir kt.;

Vaistai, sveikatingumo produktai, ligoninių įranga: medicininiai instrumentai, produkcija kūno priežiūrai ir grožiui, pesticidai ir veterinariniai vaistai.

Maistas ir vietinė produkcija: maisto produktai, prieskoniai, aliejai, bambuko produktai ir kt.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės kaina nuo 859 Eur asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuotas aviabilietas, oro uostų mokesčiai, Kinijos viza, 5 nakvynės su pusryčiais dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje Guangzhou.

(Galutinė kaina prikausys nuo lankomo mugės etapo, kelionės trukmės ir laisvų vietų viešbučiuose bei lėktuvuose rezervacijos metu.)

Užsakome pageidaujamos kategorijos viešbučius.

Įforminame vizą.

Užsakome vertėją, pervežimus, ekskursijas.

Pageidaujant galime užsisakyti papildomas ekskursijas Honkonge: ekskursiją laivu į Lantau salą, garsėjančią puikiais peizažais, žvejų kaimais, balto smėlio paplūdimiais ir didžiausia pasaulyje bronzine Budos statula po atviru dangumi. Saloje galimas apsilankymas Po Lin vienuolyne. Galima ir vienos dienos ekskursija laivu į Macao. Norintiems platesnės pažinties su Kinija siūlome programas su apsilankymu Pekine, Šanchajuje, Sianyje ir kt. miestuose,  poilsį Hainanio saloje ar pakilti į Himalajų kalnus Tibete.

Įėjimas į mugę: užsiregistravus iš anksto su e-pakvietimu – nemokamas. Registracijos mokestis vietoje – 200 RMB.

Įėjimui į mugę reikia pateikti šiuos dokumentus: asmens dokumentą, 1 nuotrauką (4x5 cm), vizitinę kortelę.

Vizai gauti reikia pristatyti: pasą (pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėn. po grįžimo datos, pase turi būti 2 tušti lapai kartu) ir 1 nuotrauką.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000
el.p.: neiminta@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Guangdžou
Sritis: eksporto ir importo prekės
Parodos pradžia: 2016-10-15
Parodos pabaiga: 2016-11-04
Kaina nuo: 859 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


UŽSISAKYTI NAUJIENAS