Pradžia
Kelionės Lietuvoje
Rokiškis, Biržai - sūrio ir alaus keliu

Rokiškis, Biržai - sūrio ir alaus keliu

Aprašymas
Komentarai

Informacija


Paklausimas


Kelionės paklausimas el. paštu:

Kur norite vykti:

Kiek žmonių:

Kada:

El. paštas: *

Telefonas: *

Kiti pageidavimai: 

 

Gauti ŠVITĖS naujienas


Jūsų el.paštas:


Pagalba

Rokiškis, Biržai - sūrio ir alaus keliu

 

Ryte išvykstame iš Vilniaus.
Atvykimas į Rokiškio dvaro muziejų. 5 rūšių sūrio degustacija. Po degustacijos ekskursija po dvaro muziejų. Be įprastinių eksponatų dvaruose čia pamatysime medžioklės trofėjus. Ši ekspozicija įrengta Rokiškio miestui pasitinkant 505 metų jubiliejų. Eksponuojami Rokiškio grafų Tyzenhauzų bei Pšezdzieckių sumedžiotų žvėrių iškamšos, įspūdingi ragai ir gretimuose dvaruose saugoti medžioklės trofėjai. Greta kažkada Rokiškio krašto dvaruose saugotų medžioklės trofėjų, įvairių fotografijų, ekspozicijoje puikuojasi naujausi rokiškėnų sumedžioti, aukso medalius tarptautinėse parodose pelnę elnių, briedžių, stirninų ragai, šernų iltys, vilkų kailiai.

Po degustacijos ir muziejaus apžiūros pažintis su miesto centru. Išvykimas į Biržus. Apžiūrėsime per Širvenos ežerą iš miestelio vedantį 525 m ilgio tiltą, kuris yra ilgiausias medinis tiltas per ežerą Lietuvoje.

Atvykimas į Biržų pilį, kuri kaip tvirtovė saugojo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės šiaurinį pasienį. Ją 1589 m. savo žemių ir Lietuvos šiaurinio pasienio apsaugai pastatė Mikalojus Radvila Rudasis. Tai buvo moderni, didžiausia ir stipriausia to meto itališko tipo bastioninė tvirtovė Lietuvoje. Tais pačiais metais Radvila išrūpino miestui Magdeburgo savivaldos teises.
Apžiūrėsime pilį, Biržų krašto muziejaus „Sėla“ eksponatus, kurie išsidėstę 25 salėse. Čia vienoje salėje Jūs pamatysite visus alaus gamybai naudotus įrankius. Muziejaus gidė vaizdžiai papasakos visas alaus gamybos subtilybes.

Alaus degustacija Biržų pilies muziejuje „Sėla“. Kartu dalyvausiantis ansamblis „Siaudela“ padainuos biržietiškų dainų apie alų, paskudučiuos, pūs ragus ir kartu pašoks. Bus puiki galimybė paragauti biržietiško alaus, naminės duonos ir sūrio, išmokti biržietišką alaus himną.

Po degustacijos
išvykimas link Vilniaus. Vakare sugrįžimas į namus.

Kelionės kaina nuo: 25 Eur (86 Lt).

Į kelionės kaina įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, gido paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai.

Papildomai mokama: apie 5 Eur ( su vynu) sūrio degustacija Rokiškyje, 3 Eur bilietai Rokiškio ir Biržų muziejuose, 5 Eur alaus degustacija ir programa Biržų pilies muziejuje Sėla, 5 Eur alaus degustacija Biržų alaus darykloje.

Kelionę kolektyvams galime organizuoti pageidaujamu laiku.

 

 

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: aurika@svite.lt

Komentarai, atsiliepimai, pastabos..

2009-11-17 16:45:43 Mindaugas
Laba diena, domina "alaus kelias" 12žm grupei iš Vilniaus, norėtume vienos dienos ekskursijos gruodžio 23d. Kokia būtų kaina ir programa? Ar tai įmanoma?