Žavingoji šiaurės Vokietija - Riugeno sala 4d. | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Žavingoji šiaurės Vokietija - Riugeno sala 4d.


1 diena

 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į M.Koperniko miestą Torunę, išsidėsčiusią abipus Vyslos upės krantų. Tai viduramžių dvasia alsuojantis miestas, garsėjantis vienu didžiausių senamiesčių Lenkijoje, vadinamas „Šiaurės gotikos perlu“ – jo architektūra leidžia be didelių vaizduotės pastangų nuklysti į riterių, kryžiuočių laikus. Pažintis su UNESCO saugomu senamiesčiu: miesto Rotušė – gotikinis XIII–XIVa. statinys, gynybinės sienos, Torunės pilis, gotikinė šv.Jono Krikštytojo ir Jono Evangelisto katedra - viena didžiausių Lenkijos bažnyčių. Joje nuo 1500m. yra 7238 kg sveriantis didžiausias Lenkijoje viduramžių varpas „Tuba Dei“ (Dievo trimitai) (skersmuo 2,17 m, aukštis 2,76 m). Ekskursijos tęsinys: šv.Jokūbo ir šv. Mergelės Marijos bažnyčios, Turgaus aikštė, *Artuso kiemas, M.Koperniko universitetas, šv.Dvasios bažnyčia, M.Koperniko namas, Kreivasis bokštas, viduramžių vartai: „Tilto“, „Vienuolyno“, „Žvejų“; paminklas Mikalojui Kopernikui, ant kurio lotynų kalba užrašyta: “M. Kopernikas  pajudino žemę ir sustabdė saulę bei žvaigždes”.  Išvykimas iš Torunės. Atvykimas į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

 

Pusryčiai. Išvykimas į Šiaurės Vokietijos esančią Riugeno salą. Baltijos ošimas, sniego baltumo kalkakmenio statūs krantai, nuostabi gamta, ramios gyvenvietės – tai vaizdas kuris išlieka atmintyje visiems, atvykstantiems į didžiausią Vokietijoje Rugeno salą. Atvykimas į Štralzundą. Kelionė 3,5 kilometro ilgio pylimu jungiančiu žemyną su sala. Kelionė į Jasmundo nacionalinį parką (UNESCO gamtos paveldas) prie baltųjų kalkakmenio uolų – vienos iš salos vizitinių kortelių. Apžiūrėsite „Karaliaus sostą“, vieną įdomiausių vietų saloje. Tai apžvalgos aikštelė, kuri virš jūros iškilusi daugiau nei 110m, nuo jos atsiveria baltųjų kalkakmenio uolų, liūliuojamų Baltijos bangų panorama, įkvėpusi ne vieną menininką, džiuginusi ne vieną keliautoją. Esant galimybei pasivaikščiosite Baltijos jūros pakrante grožėdamiesi įstabiais uolų dariniais, kurie čia susiformavo prieš 80 mln. metų. Kalbama, jog ankstesniais laikais karaliumi tapdavo toks kandidatas į sostą, kuris pirmasis užsiropšdavo į šią uolą ir atsisėsdavo ant jos viršūnės. O istoriniai šaltiniai byloja, kad šitaip uola buvo pavadinta todėl, kad XVI a. šioje vietoje krėsle sėdėjo Švedijos karalius, stebėdamas jūroje vykusį mūšį tarp švedų ir vokiečių laivynų. Išvykimas į šiauriausią Riugeno salos tašką Arkonos iškyšulį. Slėpininga tai vieta. Ji visą laiką traukdavo žmones. Istoriniai šaltiniai byloja, jog kažkada čia gyventa baltiškųjų slavų, kurių mitologijoje sala vadinta Rujanu arba Bujanu. Čia buvusi baltų krivių krivaičio sostinė. Būta čia ir jų Dievo šventyklos, kurios tarnautojai globodavo baltuosius Dievo žirgus, kuriais, esą, Dievas jodinėdavęs naktimis ir žudydavęs slavų priešus. Apžiūrėsite šventyklos vietą, seno žvejų kaimelio vietoje stovinčią koplytėlę ir du įspūdingus švyturius, stovinčius vienas šalia kito. Kelionė į salos sostinę Bergeną, kuriame apžiūrėsite šv.Marijos bažnyčią, Benedikto namą.  Išvykimas iš salos. Kelionė į Štralzundą, vieną gražiausių šiaurės Vokietijos Hanzos miestų, išsaugojusį senąjį miesto išdėstymą, garsėjantį plytinės gotikos architektūra ir saugomą UNESCO kultūros paveldo. Pažintis su senamiesčiu: šv.Marijos, šv.Nikalojaus, šv.Jokūbo bažnyčios, vienas seniausių ir garsiausių architektūros paminklų – miesto rotušė, senieji miestiečių namai. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

 

Pusryčiai. Kelionė į Liubeką – Hanzos sąjungos miestą prie Travės upės, kuris įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Pažintis su miestu: šv. Marijos, šv. Petro, šv. Egidijaus, šv. Jokūbo ir šv. Jėzaus Širdies bažnyčios, miesto vartai, katedra, rotušė, rašytojo Tomo Mano namai, dar vadinami Budenbrokų namais, seniausia marcipanų parduotuvė „Niederegger“, dėl kurios Liubeckas dar vadinamas „marcipanų sostine“. Laisvas laikas. Išvykimas į Maklenburgo – Pomeranijos sostinę Šveriną. Aplankysite XIX a. pilį, pastatytą Šverino ežero saloje. Ištaigingi neorenesanso stiliaus fasadai, bokštai ir bokšteliai, dantytos sienos, išpuoštos skulptūromis ir daugybe dekoro elementų; į dangų kylančios smailės pelno rūmams Šiaurės Vokietijos architektūros šedevro vardą. Ne mažiau puošnus pilies interjeras. Čia yra daugiau nei 80 menių. Pasigrožėsite pilies parku: kanalai, figūrinės augalų kompozicijos, gėlynai… Išvykimas iš Šverino. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į nakvynės vietą Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena

 

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

 

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~2500 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą

  • Kelionė autobusu,
  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50 EUR.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:206.1 €
PAKLAUSIMAS 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS