Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Ryga - Kalėdinės eglutės gimtinė (1 diena)


 

Pirmieji gruodžio savaitgaliai daugumoje didžiųjų Europos miestų pakvimpa skrudintais migdolais, saldžiais meduoliais ir karštu vynu. Prasideda Kalėdinės mugės – pirmieji artėjančių švenčių pranašai. Kviečiame ir Jus smagiai praleisti savaitgalį Rygos kalėdinėse mugėje. Maloni atmosfera, spindinčios dekoracijos, unikalios prekės, kalėdinės melodijos ir kulinariniai skanėstai – tai šventė visiems pojūčiams!

Šventės jau visai čia pat. Kelionių organizatorius „EURA“ kviečia aplankyti Kalėdinį turgų Rygos senamiestyje bei pasinerti į šventės atmosferą. Vieni čia suras kalėdinių dovanų artėjančioms šventėms, kiti pasmaguriaus saldumynais ir karšta kava, o kažkas gal suras ir savo Kalėdų stebuklą...

Kelionės programa:

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Bauskę, kur aplankysime senovinių automobilių muziejų*. 2011 metais patalpos buvo šiuolaikiškai rekonstruotos. Muziejaus salėse apžiūrėsite automobilius, kurie riedėjo miestų gatvėmis 30-aisiais praeito amžiaus bei pokario metais. O taip pat susipažinsite su 1920-ųjų - 1930-ujų bei tarybinių metų sunkvežimiais bei kitomis žemės ūkio technikos mašinomis.
Atvykstame į Rygą. Praėjusiais šimtmečiais Ryga buvo vadinama įvairiausiais vardais: Gintaro miestu, Šiaurės Paryžiumi, Langu į Vakarus. Visi jie tinka ir dabar. Įsikūrusi ant Dauguvos upės kranto, Ryga yra didžiausias Baltijos valstybių miestas. Rygoje keliautojai gali džiaugtis įvairia architektūra, o vienos iš didžiausių pasaulyje jugendo stiliaus pastatų kolekcijos dėka Ryga yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Rygos pilis, Domo katedra, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai; Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, Didžioji ir Mažoji miesto gildijos, “Katės namas”, senamiesčio gatvelių labirintai. 
Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasikelti į „Skyline Bar“*, kokteilių barą, įsikūrusį „Radisson Blue“ viešbučio 26-ame aukšte ir pasigrožėti įspūdingais miesto vaizdais; pasivaikščioti po kalėdiškai pasipuošusį miestą, apsilankyti šurmuliuojančioje mugėje*. Rygos senamiesčio širdyje, Domo aikštėje, jau nuo gruodžio pradžios kvepia Kalėdiniu vynu, imbieriniais meduoliais ir Kalėdine arbata, o kiekvienas lankytojas kasdien gali atrasti savo Kalėdinį stebuklą. Kalėdinės Mugės metu kasdien vyksta įvairiausi koncertai, vaikai ir suaugusieji, gali pabendrauti su Kalėdų Seneliu. Čia galite įsigyti Latvijos menininkų kurtų Kalėdinių dovanų – raštuotų pirštinių, kojinių, kepurių ir šalikų, latviško medaus, aromatingų žvakių, ekologiškų medinių žaislų ir kitų dovanų. Kalėdų mugės metu galite susipažinti su Latvijos tradicijomis, šventinių patiekalų gamybos ypatumais. Festivalis „Kalėdinių eglučių takas“ – tai originalus ir artistiškas renginys pačiame miesto centre, kur demonstruojamos išskirtinės, avangardinės Kalėdų eglutės. Beje, Kalėdų eglutės Rygoje eksponuojamos ne be reikalo – juk vis dar gyva legenda, jog Ryga yra pirmosios dekoruotos Kalėdų eglutės sostinė. Apie 20:00 val. išvykstame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė autobusu;
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu – 2.32 EUR
Automobilių muziejus: suaugusiems – 2.00 EUR, mokiniams – 1.00 EUR, vaikams iki 7 m. - nemokamai;
„Skyline bar“ įėjimas – 3.00 EUR;
Įėjimas į Mugę katedros aikštėje - 1.00 EUR;
Asmeninės išlaidos.

Pastabos:
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Plauojamas išvykimo laikas:
Kaunas,Kauno pilies aikštelė – 07:30 val.
Vilnius, Forum Palace žemutinė aikštelė – 09:00 val.
Panevėžys, „ IKI“ parduotuvės aikštelė prie autobusų stoties – 10:45 val.

Planuojamas grįžimo laikas:
į Panevėžį - 22:20 val.
į Vilnių - 24:00 val.
į Kauną - 1:30 val.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:25 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS