Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


RYGA IR D. PUČINIO OPERA „MADAM BATERFLAI“


1 diena

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame  į Latvijos sostinę Rygą. Rygos senamiestis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. Istorinio Rygos centro architektūroje savo pėdsakus palikę visi Rytų Europai būdingi architektūros stiliai - nuo gotikos iki modern, o išlikę XIX a. mediniai pastatų kompleksai šiandien  yra viena unikaliausių vertybių.  Leidžiamės į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysite Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - “Trijų brolių” namus; Domo katedrą ir vienuolyno kompleksą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, “namą su katinu”.

Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Europoje suklestėjusia XIX – XX amžių sandūroje. Bandyta sukurti naują, istorinių stilių nekopijuojantį stilių, išimtinai remiantis estetika ir kūrėjų įkvėpimu. Ryga yra išskirtinis „Jugendstil“ arba secesinio stiliaus pastatų miestas Europoje. Todėl ekskursijos metu grožitės jugendstiliaus pastatų ornamentais, subtiliomis detalėmis, įdomiais konstrukciniais sprendimais. Laisvas laikas Rygos senamiestyje.

Pageidaujantiems siūlome aplankyti Šviesos rūmus – moderniąją Latvijos nacionalinę biblioteką. Grožėsitės įspūdingu pastatu, kurio projektą sukūrė pasaulinio garso latvių kilmės architektas Gunaras Birkertas. Tai vienas įspūdingiausių kultūrinės paskirties pastatų per pastarąjį XXI-ąjį amžių. Latviai iš senos bibliotekos į naująją knygas iš rankų į rankas perdavė per gyvąją žmonių grandinę. Knygų pernešimo akcijos metu perkelta 78 tūkstančiai knygų. Keliaudami per septynis bibliotekos aukštus susipažinsite su modernios bibliotekos istorija, pasigrožėsite jos interjeru. Šiame įspūdingame 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate įrengta tūkstančio vietų skaitykla, įkurtas archyvas, talpinantis net 4,2 mln. knygų; veikia restoranas, parodų centras, konferencijų salės. Ypatinga ne tik bibliotekos struktūra, bet ir jos architektūrinis sprendimas.

19:00 val. lankomės Latvijos nacionaliame operos teatre. Grožimės teatru, klausomės Giacomo Puccini operos „Madam Baterflai". Neapsakomo grožio ir elegancijos opera - subtili ir jaudinanti, įspūdinga, kur kiekvienas mostas, šokio žingsnis ar vėduoklės judesys kupinas prasmės ir dramatinės įtaigos. Spektaklio libretas: 1900-aisiais į Japoniją atvyksta amerikiečių karo laivyno leitenantas Benjaminas Pinkertonas, kuris sumoka už vedybas su jaunute geiša Čio Čio San, vadinama madam Baterflai. Mergaitė nuoširdžiai įsimyli leitenantą. O jam teisinės galios neturinčios vedybos tėra tik formalumas. Pinkertonas prasitaria, kad ateityje iš tikrųjų jis tikisi susituokti su amerikiete...

Trijų dalių spektaklio trukmė 2:45 val. Į Lietuvą išvykstame apie 22:30 val. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – apie 1:00 val., į Vilnių – apie 3:00 val., į Kauną – apie 4:30 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Bilietas į spektaklį Latvijos nacionaliniame operos teatre.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Papildoma informacija

 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stovėjimo a. 7:00 val.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a.(Konstitucijos pr.26, prie upės) 8:30 val.
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, p.c. „Iki“ prie autobusų stoties 10:20 val.
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detalią išvykimo informaciją atsiųsime 2-3 d. prieš kelionę Jūsų nurodytu el. paštu.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas. 
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:36 €
PAKLAUSIMAS


 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS