Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Provansas. Poilsis prie Viduržemio jūros žydrojoje pakrantėje 10d.


1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į  Strasbūrą – laisve alsuojančią Europos širdį. Ekskursija pėsčiomis: Dievo Motinos katedra - vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių. Pradėta romėnų šventyklos vietoje, katedra buvo statyta kone keturis šimtmečius - nuo XI a. iki XV a. "Virš miesto sklandantis rožinis angelas" - taip šį statinį apibūdino prancūzų poetas Polas Klodelis. Rohan rūmai, turgaus gatvė su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. Esant galimybei, plaukimas laivu gėrintis gražiausiu miesto rajonu – „Mažaja Prancūzija“, dengtų tiltų kvartalu, Vobano užtvankos vaizdu bei Europos institucijų pastatais. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Viktoro Hugo gimtinę, garsų laikrodininkystės centrą – Bezansoną. Pažintis su didinga Bezansono senamiesčio architektūra: renesansiniai miesto rotušės ir teismo rūmai, romėnų laikotarpio palikimas - romėnų arkos, amfiteatro ir akveduko griuvėsiai bei antikinio tilto liekanos, Granvelio renesanso stiliaus  rūmai, Šv.Jono katedra, statyta XI – XVIIIa. (jos varpinėje įrengtas neįprastas astronominis laikrodis „Horloge Astronomique“). XVIIa. ant Doubs upės kranto statyta citadelė, nuo kurios gynybinės sienos atsiveria nuostabi miesto panorama. Laisvalaikiu siūlome aplankyti *Laiko muziejų, kuriame sukaupta daugybė įvairių amžių, formų ir dydžių laikrodžių. Išvykimas iš Bezansono. Vėlai vakare atvykimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba mokama išvyka „Van Gogo keliais“** į St.Remy de Provence ir Arlį. Atvykimas į St.Remy de Provence, kuris traukia ne tik ieškančius tylos ir  ramybės žmones, bet stebina ir savo istorinių kultūros paminklų gausa bei įžymybėmis. Pamatysite  pranašystėmis išgarsėjusio *Nostradamo gimtuosius namus. Nemažiau St.Remy de Provence miestelį išgarsino ir Van Gogas, gyvenęs čia metus ir nutapęs įžymiuosius paveikslus „Kviečių laukas su kiparisais“ bei „Tarpeklis“. Nedidukės krautuvėlės, provansiški restoranėliai su savo jaukiomis terasomis, pasislėpusiomis platanų ūksmėje, vilioja sustoti, atsikvėpti, pamiršti didmiesčių šurmulį ir pasinerti į tylųjį Provanso gyvenimą. Apžiūrime įspūdingus romėnų miesto *Glanume griuvėsius. Atvykę į Arlį, pasijusite lyg sugrįžę į senovės Romos laikus. Miestas kupinas antikos paminklų – senovės romėnų *arena, imperatoriaus Konstantino *termos (romėniškų pirčių kompleksas), *antikinis teatras, Šv.Trofimo katedra ir vienuolyno ansamblis, rotušė, Van Gogo garbei įkurta kavinė – restoranas, kurio interjeras atkurtas pagal žymų dailininko paveikslą “Naktinė Arlio kavinė“. Esant galimybei *Kamargo bulių kautynių Arlio arenoje stebėjimas (čia bulius kovos metu nėra nužudomas, kaip ispaniškoje koridoje). Vakare grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba pageidaujantiems – pusės dienos išvyka** laivu į Nacionalinį Calanques parką. Kelionė į gražų kurortinį miestelį Kasį, iš kurio laivu plaukiame į Nacionalinį Calanques parką, garsų savo pakrante, išraižyta siaurų įlankėlių, primenančių nedidelius fjordus. Šie fjordai vadinami Calanques – tai statūs balkšvo kalkakmenio skardžiai(siekia iki 400m) ir tarp jų įsiterpusios kontrastingos siauros žydro Viduržemio jūros vandens įlankėlės. Plaukimo metu grožėsimės žavinčiu kraštovaizdžiu bei įspūdingais baltų uolų tarpekliais, apaugusiais mažais medeliais. Parplaukus į Kasį, laisvas laikas, kurio metu susipažinsite su kadaise buvusiu nedideliu žvejų kaimeliu, kuris dabar yra populiarus poilsiautojų mėgstamas kurortas. Galimybė pailsėti jaukiose pajūrio kavinėse, stebint gatvės artistus ir žvejus bei mėgaujantis vietiniais jūros gėrybių patiekalais. Vakare grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba nemokama išvyka į Avinjoną ir Oranžą aplankant Pont du Gard akveduką, kurį įkūrė romėnai prieš 2000 metų. XIV amžiuje suklestėjęs Avinjonas buvo apjuostas akmenine siena, kuri išliko iki šiol. Nuo 1305 m. iki 1378 m. Avinjone gyveno ir valdė 7 popiežiai, todėl jis vadinamas „Popiežių miestu“. Apžiūrime didingus *Popiežių rūmus, vienus iš didžiausių gotikos statinių Europoje, apsuptus parkų su apžvalgos aikštelėmis, nuo kurių atsiveria nuostabios apylinkių panoramos; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; liaudies apdainuotą garsųjį *Šv.Benezeto tiltą per Ronos upę, Monetų rūmus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti jaukiomis Avinjono senamiesčio gatvelėmis, pajusti subtilią šio krašto dvasią.  Viename iš daugybės provanso virtuvės restoranėlių gurmanai galės paragauti žuvies, mėsos patiekalų, pagardintų kvapniosiomis provanso žolelėmis, paskanintų česnaku ir tyru alyvuogių aliejumi. Išvykimas iš Avinjono. Kelionė prie vieno iš geriausiai išlikusių antikinių romėnų akvedukų – *Pont du Gard(Gardo tiltas), kuris buvo pastatytas Romos karvedžio ir prokonsulo Agripos daugiau nei prieš 2000 metų. Tai 49 metrų aukščio ir 274 metrų ilgio statinys, kuriuo senovėje buvo tiekiamas vanduo Nimui. Jis pastatytas  3 lygiais, sudarytas iš 6 apatinių, 11 vidurinių ir 35 viršutinių arkų, kurios kiekvienam lygyje skirtingos. Tai sąmoninga gudrybė, siekiant apsaugoti tiltą nuo įgriuvimo, kadangi tilto blokai buvo dedami nenaudojant jokio skiedinio. Išvykimas į Oranžą, dar kitaip vadinamą „Princų miestu“. Pažintis su miestu – garsiu antikiniais paminklais ir vadinamu vartais į Provansą. Tai galų legiono veteranų įkurtas miestas. Jame gausu galų ir romėnų kultūros palikimo. Julijaus Cezario garbei pastatyta triumfo arka, antikinis imperatoriaus Augusto valdymo laikų *teatras - imperatoriaus Augusto I įsakymu buvo pastatytas geltono akmens statinys, kuriame telpa iki 50000 žiūrovų. Šis teatras iki šiol stulbina savo didingumu. Grupės pageidavimu pasikėlimas į apžvalgos aikštelę, kur atsiveria nuostabus vaizdas į levandų laukų apsuptą Vėjų kalną – aukščiausią Provanso vietą, derlingas apylinkes, bei miesto ir Ronos upės slėnio panorama. Vakare grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros arba nemokama ekskursija į Marselį. Pažintis su vienu seniausių Prancūzijos miestų – įvairių tautų kultūros kryžkele – Marseliu. Tai miestas, kuriame gimė „Marselietė“ - dabartinis Prancūzijos himnas. Esant galimybei, išvyka laivu į Ifo tvirtovę (kukmedžio salą), kurią A.Diuma aprašė romane apie grafą Montekristą. Gėsminga tvirtovė niekada nebuvo naudojama karo tikslams, ji iškart virto kalėjimu. Pažintis su sala ir Ifo tvirtove. Sugrįžus ekskursija po miestą: senasis uostas – miesto širdis, mėgstamiausia Marselio gyventojų pasivaikščiojimų bei vakaro renginių vieta, miesto pasididžiavimas – Dievo Motinos Sergėtojos bazilika, pastatyta ant kalvos, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į miestą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis Marselio gatvelėmis, pasėdėti tyliuose skvereliuose, užsukti į vieną iš restoranėlių, kurie garsėja specifine savo virtuve, paragauti populiarios žuvienės – bouillabaisse. Po pietų grįžimas į kurortą prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Išvykimas į vieną madingiausių Žydrosios pakrantės kurortų Sen Tropezą. Iki XX a. šeštojo dešimtmečio Sen Tropezas buvo ramus Prancūzijos pakrantės žvejų miestukas, tačiau kaip garsenybių kurortas išgarsėjo 6 dešimtmetyje po to, kai jį pamėgo žymi aktorė Brigita Bardo. Apžvalginė ekskursija, kurios metu aplankysime senąjį prabangių jachtų kupiną uostą, Place aux Herbes aikštę, pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis ir apžiūrėsime ant kalno stūksančią XVI a. šešiakampę tvirtovę. Kelionė į Italiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Šveicariją. Atvykimas į Luganą, didžiausią Tičino kantono miestą, dažnai vadinamą „Mažąja Neapolio kopija“. Grupės pageidavimu *plaukimas Lugano ežeru grožintis nuostabia Lugano miesto ir Alpių kalnų panorama. Kelionę tęsiame per itališkuosius Graubiundeno ir Tičino kantonus. Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai – vaismedžių sodai ir vynuogynai Reino ir Tičino upių slėniuose, tamsios bedugnės, aukšti kalnai, snieguotos viršūnės... Kelionė gėrintis kerinčio grožio Šveicarijos kraštovaizdžiu. Priklausomai nuo oro sąlygų vykstama per San Gotardo perėją arba Via Mala keliu. Pravažiuojame nykštukinę valstybę Lichtenšteiną. Esant galimybei, apžvalginė ekskursija turistiniu *traukinuku po Lichtenšteino sostinę Vaducą. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 6500 km.


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas,bilietai į *mokamus objektus, papildomos paslaugos, kurorto mokesčiai, vietinių gidų paslaugos. *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 20 Eur.
 •   Pasidalink:
  Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
  el.p.: ramune@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 9 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:503 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS