Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Poilsis Graikijos Olimpinėje Rivjeroje


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Belgradą. Pažintis su Serbijos sostine: Šv. Savos cerkvė, Parlamento rūmai, Respublikos aikštė, Kalemegdano parkas, iš kurio atsiveria nuostabus Dunojaus ir Savos upės santakos vaizdas, garsioji Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje prie Paračino.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Serbiją, Makedoniją. Atvykstame į Makedonijos sostinę Skopję - Motinos Teresės gimtąjį miestą. Miesto senąją ir naująją dalis jungia akmeninis tiltas per didžiausią Makedonijos upę Vardarą. Trumpa apžvalginė ekskursija, kurios metu apžiūrėsime miesto simbolį – Bizantijos laikų tvirtovę, Mustafa Pasha mečetę, senąjį turkų laikais statytą miesto kvartalą, pasivaikščiosime po miesto centrą, kuriame gausu Makedonijos praeitį įamžinančių paminklų. Kelionė per Graikiją. Pakeliui grožėsimės didingu Olimpo kalnynu, kuris buvo laikomas šventa dvylikos antikos dievų buveine. Vakare atvykstame į vieną iš Graikijos Olimpinės Rivjeros kurortų prie Egėjo jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Egėjo jūros. Pageidaujantiems – pusės dienos išvyka** į Salonikus. Vykstame į antrą pagal dydį Graikijos miestą – Salonikus. Juos 315 m. pr. Kr.  įkūrė Makedonijos karalius Kasandras ir pavadino savo žmonos, Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime miesto simbolį – Baltąjį bokštą, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklus, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką, taip pat Šv. Jurgio rotondą ir vieną iš bizantinių Salonikų bažnyčių. Aplankysime Aristotelio aikštę ir grožėsimės puikia panorama nuo Termų įlankos krantinės. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Egėjo jūros. Pageidaujantiems – dienos išvyka** į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas seniausių pasaulio miestų, gyvuojančių daugiau kaip 3500 metų. Miestas garsus demokratija, olimpinėmis žaidynėmis, filosofija ir antikinių paminklų gausa. Ekskursijos metu aplankysime žymiausią antikos paminklą – virš miesto iškilusį Akropolį**, kuris buvo senovės Atėnų tvirtovė ir visuomeninio gyvenimo centras. Kompleksas susideda iš kelių šventyklų, iš kurių svarbiausia – Partenonas, dėl idealių proporcijų dar vadinamas architektūros stebuklu, pergalės Atėnės Nikės šventykla, pirmasis akmeninis Graikijoje Dioniso teatras, Erehtejonas. Esant galimybei, apsilankymas naujajame Akropolio muziejuje**. Agora – pagrindinė miesto aikštė, pilietinio gyvenimo centras, senoji šurmuliuojanti miesto dalis Plaka, Sintagmos aikštė su nežinomo kareivio kapu. Laisvas laikas. Vėlai vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Egėjo jūros. Pageidaujantiems – dienos išvyka** į Meteorų vienuolynus. Kelionė iki Kalambakos per medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Apsilankysime aukštai uolose pastatytuose Meteorų vienuolynuose**. „Meteora“ išvertus iš graikų kalbos reiškia „esantys tarp dangaus ir žemės“. Šis žodis labai gerai apibūdina 600 metrų aukštyje esančius vienuolynus. Seniausio vienuolyno įkūrėjas – XIV a. iš Atono pusiasalio atvykęs vienuolis Atanasijus, gavęs Meteorito pravardę. Pažintis su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, unikaliomis freskų, ikonų ir drožinių kolekcijomis bei nepakartojami panoraminiai vaizdai. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Egėjo jūros. Visiems pageidaujantiems vakare siūlome graikišką vakarą**. Jūsų lauks graikų liaudies šokiai. Grojant gyvai muzikai susipažinsite su tautiniais kostiumais, populiariomis graikiškomis dainomis ir šokiais. Vakaro šeimininkai pavaišins tradiciniais graikiškais užkandžiais ir vietiniais šios šalies gėrimais. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Egėjo jūros. Pageidaujantiems – nemokama išvyka prie Olimpo kalno. Aukščiausias Graikijos kalnas, kylantis beveik į 3 km aukštį (2917 m), laikomas šventa dvylikos antikos dievų buveine. Graikai tikėjo, kad nuo šio kalno galima pamatyti dievus. Iš tiesų, pakilus į kalną iš viršaus atsiveria tikrai dieviška panorama – smaragdinė Egėjo jūra kalnų fone, Olimpo kalno papėdėje įsikūręs antikinis Diono miestas. Kadaise šiame mieste buvo garbinami Dzeusas ir kiti Olimpo dievai, buvo aukojamos aukos, miesto aikštėje vykdavo debatai. Pažintinė ekskursija po Diono miestą, kurios metu pamatysime Izidės ir Artemidės šventyklų, graikų ir romėnų amfiteatrų, romėnų pirčių, ankstyvosios krikščionybės bazilikų bei įvairių visuomeninių pastatų griuvėsius. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją, Vengriją. Nakvynė viešbutyje Vengrijos-Slovakijos pasienyje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais viename iš Olimpinės Rivjeros kurortų; 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui iki 3 m. 20,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Išvyka į Atėnus 50,00 €
Išvyka į Meteorų vienuolynus 30,00 €
Išvyka į Salonikus 20,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:404.1 €
PAKLAUSIMAS


 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS