Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Neregėta Estija 2 d.


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Pakeliui pravažiuojame nuostabaus grožio Gaujos nacionalinį parką.  Atvykstame į pietų Estiją, sustosime prie  XIII amžiuje pirmą kartą paminėto Sangaste dvaro, kuris XIX a. pabaigoje lordo Frydricho fon Bergo pageidavimu buvo perstatytas pagal Anglijoje matytų pilių pavyzdį, ypač pagal Vindzoro ir Balmoralo pilis. Lordas fon Bergas buvo žinomas selekcininkas, kuris išvedė „Sangaste“ rugių rūšį Pravažiavę Latvijos – Estijos sieną lankome Sangastės pilis, pastatyta XIX a. pabaigoje Neužeidami į pilį, apžiūrėsime neogotikinius raudonų plytų pilies rūmus, parką. Atvažiuojame į seną universitetinį miestą, antrą pagal dydį Estijos miestą – Tartu, kuris žinomas dėl savo turtingo Hanzos sąjungos laikų palikimo. Ekskursija po miestą: miesto istorinės pilies Tomės kalva, Universitetas, Rotušės aikštė, Besibučiuojančių studentų fontanas-vienas iš miesto simbolių, Domo katedros griuvėsiai, Šv. Jono bažnyčia su apžvalgos aikštele, Angelų ir Velnių tiltai ir kt. Aplankome 1761 m. Pamūšyje, Pakruojo rajone gimusio karvedžio Barklajaus de Tolio paminklą. Laisvas laikas senamiestyje. Tęsiame kelionę per Estiją. Vykstame į Alatskivi pilį, kurią 1885 m. pasistatė baronas Arved von Nolcken. Jis pats ir projektavo romantiškuosius bokštelius, šią idėją parsivežęs iš Škotijos. Tad visai neatsitiktinai Alatskivi pilis kiek primena Balmoralio pilį, vieną iš Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai priklausančių rezidencijų. Šiandien baltai švytinti pilis laikoma vienu gražiausių neogotikinių pastatų Baltijos šalyse. Esant galimybei, susipažįstame su Alatskivi pilimi*. Nakvynė viešbutyje Tartu.

2 diena. Pusryčiai . Vykstame į Kuremae. Kuremae garsėja rusų stačiatikių Puhtitsos vienuolynu*. Tai -  viena įdomiausių Estijos įžymybių.  XVI a. šioje vietoje iškilo nedidelė ortodoksų šventykla. 1891 m.  įkurtas vienuolynas, kuriame dabar gyvena apie 170 vienuolių seserų. Kompleksui priklauso 6 bažnyčios, iš kurių didžiausia yra stulbinančio grožio - Dievo Motinos Užmigimo katedra, pastatyta 1910m. Ekskursija po vienuolyno valdas su vietiniu gidu - vienuole (Pastaba. Moterys turi būti su skaromis ant galvų ir skaromis pridengti kojas – negalima moterims su kelnėmis). Toliau vykstame į Rakvere. Rakverė – miestas Šiaurės Estijoje - 20 km nuo Suomijos įlankos. Įvažiavus į miestą,  mus sutiks didžiulė tauro skulptūra. Nors Rakvere ne Ispanijoje, bet šis tauras - Rakveres simbolis. Tai skulptoriaus T. Kangro kūrinys, kurio aukštis - 3,5 m,o su granitiniu padėklu siekia visus 5 metrus. Ekskursija Rakvereje: Livonijos ordino pilis* pastatyta XVI a. Tai -  akmeninė tvirtovė, šiuo metu virtusi gyvu muziejumi, kuriame lankantis galima apsirėdyti viduramžiškais rūbais, aplankyti senovines dirbtuves, kankinimų kamerą, vyno rūsį, kur galima degustuoti estišką vyną. Laisvas laikas .Važiuojame namų link. Kelionė per Estiją, Latviją. Labai vėlai vakare grįžtame į namus.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 3,00 €
Vienvietis kambarys 20,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:87.12 €
PAKLAUSIMAS


 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS