Neatrastoji Lenkijos - Vokietijos Pomeranija | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Neatrastoji Lenkijos - Vokietijos Pomeranija


  

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Po pietų atvykstate į Soldiną, Dariaus ir Girėno žuvimo vietą. 1933 m. Steponas Darius ir Stasys Girėnas lėktuvu “Lituanica” išskrido iš Niujorko į Kauną, perskrido Atlanto vandenyną ir žuvo liepos 17 d. lėktuvui nukritus Soldino miške. Atvykstate į Ščeciną, įsikūrusį prie Odros upės karntų. Nuo seno tai buvo svarbus lenkų uostamiestis. Jis aptarnauja ne tik vietines upes, bet ir okeaninius laivus. Ekskursija po miestą: Pamario kunigaikščių pilis, Septynių apsiaustų bokštas - vienintelė išlikusi viduramžių miesto įtvirtinimų dalis, Prūsų priesaikos bokštas, rotušė, Šv. Jokūbo katedra. Nakvynė viešbutyje

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Vykstate į  Štralzundą, Hanzos sąjungos miestą, įrašytą į UNESCO sąrašą. Miestas iš visų pusių apsuptas vandens - Štralzundo įlanka ir miesto tvenkiniais, ne veltui tikriausiai miestas vadinamas Vokietijos jūrų muziejų sostine. Aplankote Okeanijos muziejų, kuris pripažintas geriausiu 2010 metų Europos metų  muziejumi.  Muziejuje yra 45 įvairaus dydžio akvariumai. Jis išsiskiria ir lenktu akvariumu, kur žuvys plaukioja lankytojams iš šonų ir virš galvų, bei didžiausiu 2,6 mln. litrų talpos dideliu Šiaurės jūros vandens akvariumu, turinčiu 30 centimetrų storio stiklus. Didžiausia atrakcija, tai pingvinų matinimas.Ekskursija po miestą. Laisvas laikas.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai.  Vykstate link Lietuvos. Pakeliui užvažiuojate į Stary Lichen - piligrimų centrą, garsėjantį Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Tai pati didžiausia šventovė Lenkijoje ir vienuolikta pagal dydį pasaulyje. Esant pageidavimams, pasikeliate į 114 m aukščio apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria vaizdas į apylinkes ir pačią baziliką.Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.Ekskursinė programa.Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

Mokamiems objektams reikia turėti ~25 EUR

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos- už papildomą mokestį.

Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Priemoka už vienvietį kambarį – 30 EUR

Kelionės metu nuvažiuojama  ~ 1300 km

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:125 €
PAKLAUSIMAS


 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS