Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Jaunpilis - Kuldyga - Ventspilis


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Latviją. Jaunpilyje jūsų lauks teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį. Tai pilis, kuriai, bėgant amžiams, pavyko išlaikyti savo autentiškumą. Ekskursijos pabaigoje  pilies šeimininkai jus pavaišins vynu iš pilies rūsių. Pilyje taip pat veikia senovinė smuklė, kurioje galima paskanauti pagal senovinius receptus paruoštų patiekalų. Vykstame į Kuldygą – žavų Kuržemės miestelį, dar vadinamą „Latvijos Venecija“. Trumpa apžvalginė ekskursija po miesto istorinį centrą:  siauros gatvelės, vienaaukščiai namai su viduryje esančiais kaminais ir raudonų čerpių stogais. XIV a. Kuldyga tapo Hanzos sąjungos miestu. Taip pat pasigrožėsime plačiausiu kriokliu per Ventos upę, aukščiausia Latvijos piliaviete ir kitomis miesto įžymybėmis. Esant galimybei, aplankome unikalius Riežupės smėlio urvus*. Romantiškas pasivaikščiojimas 450 m ilgio smėlio labirintais žvakių šviesoj, nusileidus į 8 m gylį po žeme.  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Ventspilį – vieną iš gražiausiai sutvarkytų Baltijos šalių miestų. Apžvalginė ekskursija mieste, kuris kiekvienam gali pasiūlyti kažką ypatingo: garsi Uosto gatvės promenada iki švyturio, XII a. Livonijos Ordino pilis* – viena seniausių Latvijos viduramžių tvirtovių, kurioje įsikūręs vienas moderniausių Baltijos šalyse muziejų su skaitmenine ekspozicija, skulptūrų galerija. Laisvas laikas. Apie pietus išvykstame į Liepoją. Pakeliui sustosime Jurkalnėje. Ši vieta pasižymi vienu vaizdingiausių  20 m aukščio stačiu skardžiu prie Baltijos jūros. Atvykstame į Liepoją. Tai trečias pagal dydį Latvijos miestas ir svarbus uostas. Apžvalginė ekskursija senamiestyje: Šv. Trejybės bažnyčia, Rožių aikštė, Petro I namelis, Šv. Onos bažnyčia, amatininkų namai, uosto promenada, Latvijos muzikantų „Šlovės“ alėja. Liepoja dėl dažnai vykstančių muzikinių renginių dar vadinama „Latvijos muzikos sostine“.  Apsilankymas karinio uosto Karosta kalėjime*, kur norintys galės pajusti kalinio dalią, aplankyti autentiškas kameras. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 25 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 3,00 €
Vienvietis kambarys 20,00 €
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:75.65 €
PAKLAUSIMAS


 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS