NAUJIEJI METAI LONDONE | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

NAUJIEJI METAI LONDONE


Kelionė lėktuvu 2016 m. gruodžio 30 d. – 2017 m. sausio 3 d.

Londone visada atras ką veikti tiek didelis, tiek mažas, o ką jau bekalbėti apie Naujųjų Metų laikotarpį kada miestas pasikeičia ir sužiba stebuklingomis spalvomis. Tad jei jame jau ir buvote, šiuo laikotarpiu miestą pamatysite kitokioje šviesoje- daug gražesnį ir spalvingesnį.

 

Idėjos, kur galima apsilankyti:

Londono parkas "Kew Gardens" sukurs šventišką nuotaiką apšviesdamas įspūdingomis šviesomis medžius ir aplinką. Mylios ilgio takas, kurį kiekvienas lankytojas turės pereiti, pateiks akiai dar nematytų vaizdų: spalvoti fontanai, spalvotų krūmų eilės, daugybė išpuoštų eglučių ir kiti parko akcentai ne tik maloniai nuteiks, bet ir pasiūlys dar niekur nematytų šventinių idėjų.

Šiemet būtina apsilankyti ir "Syon Park,e", kuris švenčia 600-ąjį jubiliejų ir pretenduoja tapti gražiausiu žiemos parku ne tik visoje Anglijoje, bet ir visame pasaulyje. Parko apšvietimu rūpinsis  geriausi Londono šviesų ekspertai. Įspūdingas šviesų šou jus nukels į pasakų pasaulį su fantastiškais vaizdais, kur viską norėsite įamžinti

 

Nuo seno žiemos metu Londone veikė daugybė čiuožyklų. XVIII a. klasicistinio pastato "Somerset House" apsuptyje įkurta čiuožykla kvies apsilankyti vienoje įspūdingiausių šios žiemos Londono čiuožyklų ant ledo. Čiuožyklą apšvies fantastiškos spalvotos instaliacijos, džiugins specialiai šiai vietai ir ledo pramogoms paruošta muzika.

  

Londone esanti prekybinė Oxford Street jau nuo Kalėdų pasipuoš šventine atributika, o čia apsilankę žmonės iškart pajaus ypatingą šventės aurą. Net 1778 sidabriniai šviečiantys rutuliai papuoš gatvės dangų, vieniems primindami gigantiškas snaiges, kitiems – žiemos nakties mėnulį. Tarpe jų išvysite ir 445 ypatingus auksinės spalvos šviesulius.

 

Hyde parkas žiemos proga pavirs į pasakų šalį, kurį galėsite apžvelgti iš viršaus , kaiį 60 m. aukštį  jus iškels specialiai šiai šventei pastatytas apžvalgos ratas. Čia vyks įvairūs renginiai, ledo arena kvies pačiuožinėti, suksis karuselės, prekybininkai ir restoranai sukurs ypatingą šventinę nuotaiką.

 

"South Pole Saloon"- veiks specialus Pietų ašigalio baras, kuriame šventiškai papuoštoje aplinkoje su šiltu židiniu bus galima mėgautis geru maistu ir gyvos muzikos pasirodymais. Norintieji privatumo galės išsinuomoti atskirus, tik draugų ratui skirtus kambarėlius.

O jei norėsite dar daugiau žiemos įspūdžių, galėsite apsilankyti  ledo bare – restorane „Ice Bar London“, kuriame visada vyrauja žiema,nes palaikoma minus 5 laipsnių temperatūra. Visi interjero elemantai  pradedant nuo taurių iki stalų ir sienų yra pagaminti iš ledo, kuris čia specialiai atgabenamas iš Šiaurės Švedijos. 

  

Jei keliausite su vaikais ar anūkais, galėsite apsilankyti teminiame parke - išgalvotoje Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje, kurioje magijos buvo mokomi vaikai nuo 11 iki 18 metų. Pagal rašytojos J.K.Rowling 7 knygas kino kompanija „Warner Bros“ sukūrė filmų seriją, kurie tapo populiariausi jaunų žmonių tarpe visuose kontinentuose. Ekskursijos metu sužinosite apie kino studiją, aktorius, filmavimo grupės dalyvius, paviljonus, kostiumus, naudotus įrengimus ir mechanizmus, kurių pagalba buvo kuriami neįtikėtini efektai. Švenčių proga Hogvartso mokykla, kurioje buvo filmuojama daugiausia serijų, bus papuošta rinktiniais papuošalais, vainikais ir girliandomis, Didžiojoje salėje žibės 8 eglutės, degs židiniai, bus specialių efektų ir netirpstančio sniego, vaišių stalų ir, žinoma , stebuklų. Įspūdingiausias eksponatas yra 24 kartus sumažintas Hogvartso pilies modelis.

 

Lėktuvo bilieto kaina 166 EUR asmeniui (kaina tikslinama pirkimo dieną). 

Mažas rankinis bagažas 10 kg. 1 vnt. 42x32x25 cm  nemokamas
Didelis rankinis bagažas  56x45x25 cm už papildomą mokestį -  20 Eur.
Registruojamas bagažas  23 kg  1 vnt. - 60 Eur.

 

Viešbučiai:

Holiday Inn Kings Cross Bloomsbury 4* - nuo 97 Eur/nakčiai, vienam asmeniui, dviviečiame kambaryje su pusryčiais.  (Laikotarpis 2015.12.30 - 2016.01.03, 4 nakvynės viešbutyje)

Grand Royale London Hyde Park  4* - nuo 126 Eur /nakčiai, vienam asmeniui, dviviečiame kambaryje su pusryčiais.  (Laikotarpis 2015.12.30 - 2016.01.03, 4 nakvynės viešbutyje)

Tavistock 3*  - nuo 62 Eur/nakčiai, vienam asmeniui, dviviečiame kambaryje su pusryčiais.  (Laikotarpis 2015.12.30 - 2016.01.03, 4 nakvynės viešbutyje)

*Galutinė skrydžio bei nakvynės kaina priklauso nuo laisvų vietų lėktuvuose ir viešbučiuose rezervavimo metu.

Galimi ir kiti apgyvendinimo variantai, pageidaujant užsakome ekskursijas ir kt.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt
UŽSISAKYTI NAUJIENAS