Izraelis. Pažintinis turas su poilsiu prie Viduržemio ir Negyvosios jūros! | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Izraelis. Pažintinis turas su poilsiu prie Viduržemio ir Negyvosios jūros!


1 diena. Vilnius - Tel Avivas

Skrydis Vilnius Tel Avivas. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą, pasitikimas, pervežimas ir apgyvendinimas Jeruzalės viešbutyje.

2 diena. Beatliejus ir Jeruzalė

Jėzaus gimimo vieta - Betliejus. Miestas vienodai reikšmingas tiek krikščionims, tiek judėjams. Centrinėje Betliejaus aikštėje stovi Kristaus gimimo bazilika - bizantiškojo periodo kūrinys. Tai paminklas Kristaus atėjimui į pasaulį. Po centrine nava esanti kripta, tiksliau keturiolikos kampų sidabro žvaigždė grindinyje, žymi tikslią Jėzaus gimimo vietą.

Atvykimas į Jeruzalę – miestą, kurio istorija ir dabartis yra susijusi su trimis pagrindinėmis monoteistinėmis religijomis – judėjams šventa vieta yra Raudų siena, krikščionims – Kristaus gyvenimo, kančios, mirties ir prisikėlimo vietos, musulmonams – Al Aksa mečetė. Tai miestas, kuris nepaisant besilankančiojo religijos, kiekvienam suteikia nepatirtų emocijų ir sužadina smalsumą bei nerimą. Neveltui Jeruzalė vadinama Dievo buveine. Apžiūrėsime kitas žymias vietas: Kristaus kančios kelias, Viešpaties Kapo bažnyčią, kuri ženklina vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė; Dominus Flevit šventovę, kur Jėzus verkė dėl Jeruzalės likimo. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

3 diena. Galilėja

Išvykimas į vieną didžiausių Galilėjos miestų Nazaretą. Aplankysime Šventosios Šeimos namą, Tabchą, Palaimos kalną, šv. Grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, vietas, susijusias su Jėzaus gyvenimu ir stebuklais. Tęsime kelionę į Kafarnaumo miestą, įsikūrusį Galilėjos jūros (Kinereto ežero) pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Aplankysite Palaiminimo kalną, kur Kristus pasakė garsųjį pamokslą. Sustosite Tabhoje, įsikūrusioje šiaurinėje Galilėjos ežero pusėje. Tabha – viena iš svarbiausių biblinių vietų, kur Jėzus pamaitino minią padalindamas penkis kepalus duonos ir dvi žuvis. Išvykimas į Tveriją, vieną iš keturių žydų šventųjų miestų. Nakvynė Tel Avivo viešbutyje.

4 diena. Per Judėjos dykumą - pailsėti prie Negyvosios jūros

Keliaujame prie Negyvosios (Mirties) jūros. Judėjos dykuma. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Apsilankome specializuotoje kosmetikos parduotuvėje, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Negyvosios jūros druskos ir purvo gydomosios savybės buvo žinomos nuo seniausių laikų. Šios jūros stebuklingomis gydomosiomis galiomis tikėjo ir naudojosi Aristotelis, Erodas Didysis, Kleopatra ir kiti žymūs žmonės. Vykstame į Jeruzalę. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Tel Avivas – Jafa

Apžvalginė ekskursija po Tel Avivą ir jo senamiestį - Jafą, kur pasak legendos pradėta statyti Nojaus arka ir Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiojimas po siauras senamiesčio gatveles, kurios mena Aleksandro Makedoniečio, Ričardo Liūtaširdžio ir Napoleono Didžiojo laikus. Senamiestyje daug dailininkų dirbtuvių, jaukių kavinių, restoranų. Apsilankysime vienoje didžiausių pasaulyje deimantų biržų. Nakvynė Jeruzalėje.

6 diena. Jeruzalė vakar ir šiandien

Ekskursija po šiuolaikinį Jeruzalės centrą. Aplankysite Kongresų rūmus, „Dovydo Arfą“ – vantinį tiltą, kurį projektavo garsas ispanų architektas Santiago Calatrava, vyriausybininį kvartalą, Knesetą (Izraelio parlamentą), Aukščiausiojo Teismo pastatą, Izraelio muzieją. Kryžiaus vienuolyno panorama. Užsuksite į prestižinius rajonus, kur yra įsikurusios Ministro Pirmininko ir Izraelio Prezidento rezidencijos. Jeruzalės senamiesčio panorama. Pasivaikščiojimas po kvartalą, įsikūrusį už senojo miesto sienos ribų. Apsilankymas juvelyrinių dierbinių kompanijos ekzpozicinėje salėje, kur galėsite pasigrožėti ar įsigyti unikalių papuošalų.
Po pietų laisvas laikas.
Nakvynė Jeruzalėje.

7 diena. Laisva diena Jeruzalėje arba papildomos ekskursijos

Siūlome savarankškai apsilankyti Jeruzalės muziejus ir galerijas, Yad Vashem memorialą (Holokausto muziejų), unikalų Jeruzalės Biblinį zoologijos sodą. Už papildomą mokestį galite pasirinkti vieną iš siūlomų papildomų ekskursijų.Nakvynė Jeruzalėje.

8 diena. Tel Avivas – Vilnius

Pervežimas autobusu iš Jeruzalės į Tel Avivo oro uostą. Skrydis Tel Avivas - Vilnius.

Pastaba: galimas kelionės maršruto pasikeitimas dėl šventinių dienų ar dėl priežasčių, nepriklausančių nuo kelionės organizatorių.

Kelionės kaina su pusryčiais vienam asmeniui JAV doleriais.

Kelionės kaina apsistojus 3* viešbučiuose:

2610 Lt/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
3851 Lt/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
1867 Lt/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
2091 Lt/asm. - vaikui (iki 12 m.) asistojus dviviečiame kambaryje kartu su tėvais

Kelionės kaina apsistojus 3,5* - 4* viešbučiuose:

2915 Lt/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
4381 Lt/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
2819 Lt/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
2215 Lt/asm. - vaikui (iki 12 m.) su tėvais gyvenant dviviečiame kambaryje

Kelionės kaina apsistojus 4,5* - 5* viešbučiuose:

3625 Lt/asm. - gyvenant dviviečiame kambaryje
5757 Lt/asm. - gyvenant vienviečiame kambaryje
3510 Lt/asm. - trečiam suaugusiam dviviečiame kambaryje
2372 Lt/asm. - vaikui (iki 12 m.) su tėvais gyvenant dviviečiame kambaryje

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • Maitinimas: BB - pusryčiai arba HB - pusryčiai ir vakarienė;
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius
 • Izraelio viza (jei reikia)
 • Sveikatos draudimas
 • Asmeninės išlaidos
 • Arbatpinigiai
 • Vakarienės kaina apsistojus 3* viešbučiuose 546 Lt/asm.
 • Vakarienės kaina apsistojus apsistojus 3,5* - 4* viešbučiuose 819 Lt/asm.
 • Vakarienės kaina apsistojus apsistojus 4,5* - 5* viešbučiuose 1092 Lt/asm.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


UŽSISAKYTI NAUJIENAS