Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė atrasti neįtikėtiną Japoniją. 8 dienos aplankant Tokiją, Fudži, Osaką, Kiotą

8 d. kelionė į Tokiją, Fudži, Osaką, Kiotą

1 DIENA. PENKTADIENIS. ATVYKIMAS Į NARITOS ORO UOSTĄ

Pasitikimas oro uoste su angliškai kalbančiu vairuotoju, būsite pervežti į Tokijo viešbutį. Prisiregistravimas viešbutyje vidutiniškai nuo 15:00 val.  Nakvynė standartinės klasės 3* „Sunshine City Prince“ viešbutyje, aukštesnės klasės 4* „Hotel Metroplitan Tokyo“ viešbutyje arba panašiuose.

2 DIENA. ŠEŠTADIENIS. TOKIJAS (P)

Po pusryčių 08.30 val. susitiksite su angliškai kalbančiu vietiniu gidu. Vyksite apžiūrėti televizijos bokšto su apžvalgos aikštele 150 m aukštyje. Aplankysite seniausią ir įspūdingiausią sostinėje Asakusa Kannon šventyklą. Ši šventykla, kitaip dar vadinama Senso, (VII a.) – seniausia budistinė nepaprastai įspūdinga ir išskirtinio grožio Tokijo šventykla. Joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kanon statula. Pasak legendos, 628 m. iš šalimais esančios upės du vietiniai broliai žvejai ištraukė Kanon statulą. Nors jie ją įmetė atgal į upę, statula magiškai vis grįždavo pas juos. Todėl toje vietoje buvo pastatyta Senso šventykla, kad žmonės galėtų garbinti deivę Kanon ir jai dėkoti. Į šventyklą įeinama pro Kaminarimon – „Griaustinio vartus“ – tikrą šventyklos ir Tokijo miesto simbolį. Tada vyksite į Sensoji & Nakamise apsipirkimo pasažą – apsipirkinėjimo gatvė, kurioje turistai gali paragauti vietinių užkandžių  bei įsigyti suvenyrų. Pietų laikas. Po pietų jūsų lauks autentiška Japonijos arbatos gėrimo ceremonija. Būnant Tokijuje tiesiog privaloma aplankyti Imperatoriškuosius rūmus ( iš išorės) ir sodą. Rūmai įkurti buvusios Edo pilies teritorijoje – dideliame parke, apsuptame kalvų ir didžiulių akmeninių sienų pačiame Tokijo centre, netoli centrinės stoties. Šie rūmai yra imperatoriškosios šeimos rezidencija. Paprastai rūmų vidus nėra atviras lankytojams, bet įspūdingą sodą – tikrai verta apžiūrėti. Vėliau aplankysite Ginzos rajoną. Ginza – vienas brangiausių Tokijo rajonų, kur vienas kvadratinis žemės metras vertas daugiau nei 10 mln. Jenų (83,000 €). Ginzoje galima rasti daugumos pasaulinio lygio dizainerių, kosmetikos parduotuvių, aukščiausios klasės kavinių ir restoranų, tarp kurių yra ir Michelino restoranai. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Dienos akcentas:

Arbatos gėrimo ceremonija - ritualas prasideda nuo vartų. Už vartų paliekamos visos blogos mintys ir kasdieniai rūpesčiai. Vartų kirtimas ir nuo jų  einantys akmenų takeliai yra pirmasis meditacijos žingsnis. Arbata yra geriama susikaupus ir tyloje. Ceremonijoje svarbiausia – sutaurinti penkis žmogaus jutimus. Kai geriama arbata – apvalomas regėjimas, kvėpavimą apvalo sklindantis smilkalų kvapas, klausą veikia virdulio “dina”, ragaujant arbatą išplaunama burna, o puodelis sustiprina lietimo pojūčius.

3 DIENA. SEKMADIENIS. TOKIJAS (P)

Po pusryčių 09.00 val. susitikimas su angliškai kalbančiu vietiniu gidu ir tęsiama apžvalginė ekskursija autobusu po Tokiją. Jos metu aplankysite Meidži šventyklą, skirtą imperatoriui Meidži ir jo žmonai. Meidži šventykla – vieni populiariausių ir didžiausių šintoistų maldos namų Japonijoje. Naujųjų metų išvakarėse ji sulaukia daugiau nei trijų milijonų lankytojų per pirmąsias naujų metų pamaldas. Taip pat ten dažnai vyksta tradicinės japoniškos vestuvės. Į šventyklą įeinama pro didžiulius tori vartus ir patenkama į didelio miško teritoriją, kuri puikiai tinka ramiems pasivaikščiojimams norint atsiriboti nuo miesto triukšmo. Pasigrožėję šventyklos didybe, pravažiuosite  Šindžiuku kvartalą . Moderniausias ir visus turistus traukiantis Tokijo Šindžiuku rajonas – viena populiariausių Tokijo vietų. Šindžiuku rajono stotis – judriausia traukinių stotis pasaulyje, iš kurios kasdien pajuda apie du milijonus žmonių. Rajonas susidaro iš kelių įžymių kvartalų. Vienas jų – dangoraižių kvartalas, kuriame stūkso vieni didžiausių Tokijo pastatų. Užsuksite į 100YEN parduotuvę, kurioje viskas kainuoja po 108 YEN (jenai – Japonijos valiuta) :100 jenų už prekę ir 8 jenai skirti vartojimo mokesčiams. Laisvas laikas pietums. Lankysitės  alaus muziejuje „Yebisu“, kuriame bus pristatytos alaus gaminimo technikos. Norintieji alaus ragavimo kambaryje galės padegustuoti šio gėrimo ( įtraukta į kainą) , o suvenyrų parduotuvėje – įsigyti alaus tematikos suvenyrų. Tęsite ekskursiją į Odaibo salą. Keliaudami matysite „Vaivorykštės tiltą“, lankysite Toyota automobilių ekspoziciją. Ši sala – viena iš Japonijos dirbtinių salų. Ji supilta iš kelių mažesnių dirbtinių salelių, kurios buvo sukurtos XIX a. kaip Tokijo miesto apsauga nuo galimų puolimų iš vandenyno. XX a. antroje pusėje salos buvo sujungtos į vieną, norint toje vietoje įsteigti futuristinį modernų verslo ir gyvenamąjį rajoną, tačiau paskutinio dešimtmečio pradžioje projekto plėtra buvo sustabdyta. Tik pačioje amžiaus pabaigoje Odaiboje atsidarė keli prekybos centrai, viešbučiai, restoranai ir sala dabar yra viena populiariausių Tokijo pramogų centrų. Ekskursijos pabaiga apie 18:00 val. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Tokijuje.

Dienos akcentas:

Įdomybių kupini Tokijo rajonai, alaus degustacija.

4 DIENA. PIRMADIENIS. TOKIJAS – FUDŽI – HAKONE ((P,V)

Po pusryčių tik su rankiniu bagažu (pagrindinis bagažas keliaus tiesiai įOsaką, paruoškite bagažą atskiram išsiuntimui į Osaką, nes liksite su rankiniu bagažu nakvynei Hakonėje. Gidas padės priduoti bagažą.) 08.00 val. susitikimas su angliškai kalbančiu vietiniu gidu, autobusu išvyksite link Fudžio kalno, kelionės trukmė  apie 2:30 val. Atvykę pakilsite iki aukščiausio Japonijos kalno, penktosios aikštelės, esančios 2 400 m aukštyje, pasisvečiuosite lankytojų centre. Laisvas laikas pietums. Leisites lynų keliu  Hakonėje, po to keliausite į Ovakudanio geizerių slėnį. Šis slėnis – tai trijų tūkstančių metų senumo vulkaninių geizerių slėnis, susidaręs po Hakonės ugnikalnio išsiveržimo. Tai – aktyvi vulkaninė zona, kurioje galima pasimėgauti karštosiomis versmėmis, upėmis ir užuosti tikrą ugnikalnių sieros kvapą. Teritorija garsėja ir juodaisiais kiaušiniais, virtais natūraliai karštame vandenyje ir pajuodavusiais dėl sieros. Sakoma, kad šie kiaušiniai prailgina žmogaus gyvenimą septyneriais metais. Apie 17 val. atvyksite į viešbutį -riokaną, poilsis, vakarienė ir maudynės karštose versmėse ( onsen) , nakvynė aukštesnės klasės 4* „Tenseien“ viešbutyje arba panašiame.

Dienos akcentas:

Karštosios versmės  - vulkaninėse zonose karštųjų versmių vanduo dažnai būna verdantis, susidaro geizeriai. Karštųjų versmių vanduo būna mineralizuotas ir nuo seno naudojamas maudymuisi bei gydomosioms procedūroms.

5 DIENA. ANTRADIENIS. HAKONE – OSAKA(P)

Po pusryčių su gido palyda vyksite į Mishima traukinių stotį ir greituoju traukiniu išvyksite į Osaką (be gido).  Osakoje jus pasitiks vietinis gidas. Laisvas laikas pietums. Po pietų  keliausite į apžvalginę ekskursiją po Osaką. Osakos pilis – pagrindinė miesto pilis, pradėta statyti dar 1583 metais. Tai gynybinis statinys, kurio kompleksą sudaro tvirtovė, bokštai, vartai, kalvos ir įstabios akmeninės sienos. Pasigrožėsite Nišinomaru sodu. Jame auga 600 sakurų, gražiai įkomponuotas arbatos namelis. Iš sodo matyti puikus pilies vaizdas. Šis parkas – populiariausia Osakos sakurų stebėjimo vieta pavasarį. Matysite plūduriuojantį dangaus pastatą Umeda – įspūdingą 173 m statinį, susidedantį iš dviejų pagrindinių bokštų, sujungtų observatorijos platforma, esančia 39 aukšte. Pasivaikščiosite po Šinsaibašio ir Dotonborio rajonus. Apie 18 val. poilsis ir nakvynė standartinės klasės 3* „Sunroute Namba Osaka“ viešbutyje, aukštesnės klasės 4* „Namba Oriental“ viešbutyje arba panašiuose.

Dienos akcentas:

Sakuros – tai japoniškos vyšnios. Šie medžiai auginami kaip dekoratyviniai, jų vaisiai nėra valgomi. Žiedai gali būti įvairių rožinių atspalvių arba balti.Sakurų žydėjimas Japonijoje prasideda  nuo kovo vidurio  ir tęsiasi iki pat balandžio pabaigos priklausomai nuo geografinės padėties  ir klimato. Pražydusios sakuros žiedai išsilaiko nenubyrėję vos vieną-dvi savaites. Todėl sakurų žydėjimas, pažvelgus į Japoniją iš viršaus, primena žiedų kelionę.

6 DIENA. TREČIADIENIS. OSAKA – KIOTAS – OSAKA(P)

Po pusryčių  08.00 val. susitikimas su angliškai kalbančiu vietiniu gidu, autobusu išvykstama į Kiotą. Kiote aplankysite pasaulio paveldo objektą -  Kinkakudžį (Auksinį paviljoną) – dzenbudizmo šventyklą šiaurės Kiote. Šios šventyklos du viršutiniai aukštai yra visiškai paauksuoti. Kinkakudžio istorija siekia 1397 m., nuo 1408-ųjų kompleksas tapo šventykla. Ji daug kartų buvo deginta per karus, tačiau vėliau ir vėl atstatyta. Pastato dizainas turėjo atspindėti aristokratiškas architektūros tendencijas, todėl kiekvienas aukštas yra vis kitokio architektūros stiliaus. Prie šventyklos esantis tvenkinys saulėtomis dienomis atspindi didingą auksu žibantį pastato fasadą. Kinkakudžis gražiausiai atrodo šviečiant saulei, kai aukso spindesys užpildo visą jo teritoriją. Šventyklą supa sodas, jame galima aplankyti Sakatei arbatos namelį, Anmintaku tvenkinį, kuris, sakoma, niekada neišdžiūna, ir statulas, į kurias lankytojai meta monetas, tikėdamiesi laimės. Aplankysite Nijo pilį - į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1994 m. įtraukto architektūros paminklo. Pilis pastatyta prasidėjus Edo periodui 1603 m. kaip Kioto rezidencija ir buvo naudojama kaip imperatoriaus rūmai. Pilies teritorijoje galima pasigrožėti žavingu tradiciniu japoniškuoju sodu, kuriame yra tvenkinys, ornamentinių akmenų bei dekoratyvinių pušų. Pilį supa miškelis ir jame nusidriekę pasivaikščiojimo takai. Meistriškas teritorijos išdėstymas ir meniškas pateikimas – nuo architektūros iki kraštovaizdžio, dažymo ir paauksuotų bei pasidabruotų ornamentų, lakavimo, skulptūrų – yra tiek autoriteto išraiška, tiek ir nuostabus meno kūrinys. Žiūrint šiandienos akimis, kai kurie ikonografijos, dizaino ir tapybos bruožai gali atrodyti nesvarbūs ir įprasti, tačiau tuo metu jie turėjo didelę reikšmę, nes buvo kuriami išmanančių ir išsilavinusių asmenybių akims, žmonėms, kurie puikiai suprato vizualines dailės technikas. Detalės atspindėjo šiogūno valdymo ypatumus, jo asmenybę ir autoritetą. Ištaiginga pilis buvo ir geras psichologinis ginklas, kuriuos buvo siekiama parodyti savo viršenybę pavaldiniams ir apginti statusą. Dramatiškumas pabrėžiamas sumaniu apšvietimu. Paauksuotos dekoracijos naudotos ne vien didingumui ir autoritetui atskleisti, bet ir kaip apšvietimo priemonė. Iš aukštai esančių langų angų krentanti saulės šviesa atsispindėdavo nuo auksinių detalių ir apšviesdavo menes. Laisvas laikas pietums. Po pietų jūsų lauks Nishijin tekstilės centras -  kimono pasirodymai. Eisite pasivaikščioti po geišų rajoną, kuriame vakarais galima išvysti į savo arbatos namelius skubančias geišas ir jų mokines maiko, apsirengusias ypatingos tekstilės kimono ilgomis rankovėmis. Rajono puošmena – seniausias Japonijoje Kabuki teatras. Vėliau vyksite į amatų centrą, kur išmoksite sulankstomų vėduoklių dekoravimo meno. Vakare galima pasimėgauti „Gion Corner“ – kasdien rengiama programa, kuri skirta turistams ir užsieniečiams, jos metu demonstruojami tradiciniai japoniški menai, tokie kaip ikebana, lėlių teatras bunraku, arbatos ceremonija, kiogenų teatras. Pramoginio renginio trukmė – apie 50 minučių ( renginio lankymas priklausys nuo Jūsų  išvykimo į Osaką laiko). Išvykimas autobusu atgal į Osaką, planuojama atvykti apie 18.00 val. Poilsis ir nakvynė  standartinės klasės 3* „Sunroute Namba Osaka“ viešbutyje, aukštesnės klasės 4* „Namba Oriental“ viešbutyje arba panašiuose.

Dienos akcentas:

Patirsite estetinį katarsį žvelgdami į Japonijos architektūros šedevrą Auksinį Kinkakudžio paviljoną, apie kurį sukurtas romanas ir pastatytas kino filmas. Giono kvartale žvalgysitės geišų, o vėliau pasimėgausite autentišku kimono reginiu.  Kimono - tradicinis japonų drabužis. Kimono dažniausiai siuvamas iš šilko, tačiau šiais laikais neretai naudojama ir medvilnė. Kimono yra skirtas moterims, vyrams, vaikams bei skirtingo socialinio statuso žmonėms. Šis anksčiau buvęs  kasdieninis drabužis, šiais laikas  Japonijoje dėvimas įvairių festivalių, ceremonijų ar švenčių progomis.

7 DIENA. KETVIRTADIENIS. OSAKA – NARA – OSAKA (P)

Po pusryčių, 08:30 val. susitikimas su angliškai kalbančiu vietiniu gidu. Autobusu išvykstama į Narą (apie 1 valandą) – pirmąją nuolatinę Japonijos sostinę, įkurtą 710 metais. Tuo metu miestas vadintas Heidžio. 784 m. sostinė buvo perkelta, nes ten įsikūrusių budistinių vienuolynų gausa tapo tikra grėsme politinei valdžiai. Lankysite Todaidži šventyklą. Tai viena garsiausių ir istoriškai svarbiausių Japonijos šventyklų, pastatyta 752 metais. Pagrindinė šventyklos menė – Daibutsuden – didžiausias pasaulyje medinis pastatas, kuriame yra viena didžiausių Japonijoje bronzinių statulų – milžiniškas 15 m aukščio Buda. Šventykloje yra ir daugiau mažesnių Budos statulėlių. Populiari šventyklos vieta – kolona su tarpu, kuris yra Budos šnervės dydžio. Tikima, kad pralindęs pro tarpą kitame gyvenime pasieksi nušvitimą. Tačiau ne visiems pavyksta prasisprausti pro šį tarpelį, nes jis nėra didelis. Naros parkas – šimtų laisvai vaikštinėjančių elnių namai, kuriais Nara ypač garsėja. Elniai laikomi šintoistų dievybių pasiuntiniais, todėl yra saugomi ir laikomi nacionaline vertybe. Paprastai gyvūnai draugiški, tačiau kai kurie gali būti agresyvūs, ypač jei mano, kad bus pašerti. Kai kurie elniai netgi išmoko nusilenkti prašydami maisto. Visame parke parduodami elnių sausainiai. Pietūs ir ekskursija po Narą pėsčiomis. Pietų metu galėsite išbandyti ir patys pasigaminti sušių. Po pietų vyksite į Kasuga Taisha Shrine – šintoistų šventyklą. Šintoizmas – animistinė arba politeistinė japonų religija. Garbinimo objektas yra gamta bei ją įkūnyjantys kami, kurie gali būti verčiami kaip dievai, nematomos gamtos dvasios arba tiesiog dvasinės būtybės. Po to pasivaikščiosite po Naramachi miestelį, kuriame namų stogai padengti kerpėmis ir sąmanomis, o langai – pagaminti iš mažų stilo gabaliukų, kurie yra prilaikomi metalinėmis juostelėmis. Ant namų stogų, matysite kabančius raudonus amuletus. Jie yra vadinami „atpirkimų beždžionėmis“. Šie amuletai, nuo senų laikų, skirti apsisaugojimui nuo piktųjų dvasių. Po to autobusu išvykimas atgal į Osaką. Apie 18.00 val. poilsis ir nakvynė  standartinės klasės 3* „Sunroute Namba Osaka“ viešbutyje, aukštesnės klasės 4* „Namba Oriental“ viešbutyje arba panašiuose.

Dienos akcentas:

Senoji sostinė ir sušių gaminimas.

8 DIENA. PENKTADIENIS. OSAKA – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS (P)

Po pusryčių, susitikimas su angliškai kalbančiu gidu. Iki 10.00 valandos išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas iki išvykimo. Miniautobusu ar taksi tik su vairuotoju vyksite į Osakos Kansai oro uostą. Skrydis.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:2088 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu



Privatumo politika