Pažintinė kelionė į Maroką | ŠVITĖ
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Pažintinė kelionė į Maroką

6 dienos/5 naktys6 dienos/5 naktys

Vasario 5 d., trečiadienis   MARAKEŠAS

Atvykimas į Marakešą. pasitikimas oro uoste. Pervežimas komfortabiliu autobusu su kondicionieriumi ir kvalifikuotu gidu į Uarzazatą (~210 km). Keliausite vaizdingais Atlaso kalnais. Pravažiuosite tarp viršukalnių įsirėžusią Tička perėją, esančią 2260 m aukštyje - nuo siaurų, staigių posūkių atsiveria įspūdingi vaizdai. Atvykus pietūs pačioje vaizdingiausioje Pietų Maroko tvirtovėje - Casbah d'Ait Ben Haddou. Pasivaikščiojimas po Uarzazatą, aplankant Tourirt ir Tiffeltout citadeles. Registracija viešbutyje, kurios metu būsite vaišinami arbata. Vakarienė viešbutyje arba vietos restorane. Nakvynė viešbutyje.

Vasario 6 d., ketvirtadienis   UARZAZATAS - ERFUDAS - MERZUGA

Pusryčiai ir išvykimas į Erfudą. Apsilankysite Todro tarpeklyje - įspūdingame raudonajame kanjone, kurio siauriausia vieta yra vos 10 m, o aukštis siekia net iki 300 m. Pasivaikščiojimas tarpekliu. Patys drąsiausieji galės išbandyti savo jėgas laipiojime į kalnus. Pietūs restorane su vaizdu į tarpeklį. Vėliau visureigiais per d'Erg Chebbi smėlio kopas vyksite į Merzugą (~apie 1 val. 55 km). Pasieksite Sacharos dykumos pradžią. Pakeliui sustojimas vienoje vaizdingiausių Maroko vietų - prie karjero ir ežero, kur buvo filmuojamas garsusis filmas "Arabijos Lorensas". Nakvynė po atviru dangumi. Apgyvendinimas neįprastoje vietoje - palapinėse, tačiau nepamirštant apie komfortą. Kiekvienoje palapinėje apgyvendinama po 2-4 žmones, kiekvienoje iš jų patiesti kilimai, čiužiniai, antklodės, patalynė ir pagalvės. Vakarienė. Po vakarienės Jūsų laukia pramogos - rytų šokių šokėja ir vietinės muzikos atlikėjai, DJ ir diskoteka po atviru dangumi.

Vasario 7 d., penktadienis   MERZUGA - MARAKEŠAS

Pasitiksite saulėtekį. Marokietiški pusryčiai ir išvykimas į Uarzazatą. Vyksite vadinamuoju "Tūkstančio tvirtovių" (Kasbahs) keliu per Tingirą ir Tineždadą. Pietūs. Tęsite kelionę link El Kelaa. Užsuksite į Uarzazatą, kur aplankysite garsias kinostudijas, kuriose buvo filmuojama daugelis populiarių filmų: "Arabijos Lorensas", "Mumija", "Gladiatorius" ir "Aleksandras Didysis". Vėliau vyksite į Marakešą. Apsilankysite Jemaa el Fna aikštėje. Čia gyvenimas kunkuliuoja: gatvės muzikantai, šokėjai, gyvačių užkalbėtojai ir kt. Galėsite mėgautis saulėlydžiu kavinės terasoje su puodeliu mėtų arbatos ar kavos. Pervežimas į viešbutį ir pasiruošimas vakarienei ir neužmirštamam vakarui! 23:00 val. pervežimas į miesto diskotekas arba kazino: La Mamounia ir Essadi. Laisvas laikas ir sugrįžimas į viešbutį savarankiškai su "Petit Taxi" (kelionė taksi vidutiniškai kainuoja - 50 MDH).

Vasario 8 d., šeštadienis   MARAKEŠAS

Pusryčiai. Pažintinė ekskursija po Marakešą, kurios metu aplankysite gynybines Marakešo miesto sienas, žymųjį Kutubijos mečetės 77 metrų aukščio minaretą, ispanų-maurų laikotarpio architektūros perlą - Menaro sodus ir plačias miesto alėjas. Išvykimas į berberų kaimą, esantį Tahnaout kelyje (Terres D'Amanar). Sustojimas prie žymiosios Lalla Takekourst ežero užtvankos. Čia galėsite įamžinti fotografijose vaizdingą kraštovaizdį. Vėliau sustojimas Kik plynaukštėje, kur "Duaro" užeigoje galėsite pagurkšnoti mėtų arbatos besimėgaudami nuostabiais panoraminiais vaizdais. Jūsų laukia 10 min pasivaikščiojimas aplankant šventąjį Moulay Brahim miestelį, kuriame kiekvienais metais vyksta garsusis "moussem" festivalis. Po pasivaikščiojimo tęsite kelionę link Tachnauto miestelio, kuriame Jūsų lauks tradiciniai pietūs su nuostabiu vaizdu į Atlaso kalnus. Atvykimas į "Terres d'Amanar" viešbutį, esantį 1200 m aukštyje virš jūros lygio. Viešbutis siūlo įvairias aktyvaus laisvalaikio pramogas: šaudymą iš lanko ir kt. Apie 16 val. sugrįžimas į Marakešą. Aplankysite garsųjį Marakešo turgų. Sugrįžimas į viešbutį kinkytais vežimais ir pasiruošimas atsisveikinimo vakarui. Vakarienė restorane. Po vakarienės laisvas laikas naktiniame Marakeše. Nakvynė viešbutyje.

Vasario 9 d., sekmadienis   MARAKEŠAS - IŠVYKIMAS NAMO

Pervežimas skrydžiui namo.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu

UŽSISAKYTI NAUJIENAS